Firma

MYKOGEN POLSKA jest producentem najnowocześniejszego podłoża do uprawy pieczarek fazy III – podłoża przerośniętego grzybnią.

Odbiorcami podłoża fazy III jest elita polskiego i europejskiego pieczarkarstwa. Technologie produkcji samego podłoża należą do najnowocześniejszych w świecie a pieczarki uprawiane na takim podłożu uzyskują najwyższą kategorię jakości, co w konsekwencji pozwala osiągać odpowiednio wysoką cenę.Jest to produkcja intensywna, dająca wysokie, stabilne plony i duże zbiory, stąd też producenci pieczarek korzystający z   tej technologii mają większe szanse w konkurencji na rynku krajowym i europejskim. MYKOGEN POLSKA posiada ponad 40-letnią tradycję.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, w tym urządzeń czołowych, światowych producentów pozwoliło stać się Mykogenowi, jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Europie.

Doświadczona, pracująca od początku uruchomienia produkcji w Karszewie (1999r) załoga oraz ściśle przestrzegany reżim technologiczno - sanitarny pozwalają wytwarzać produkt cieszący się dużym uznaniem odbiorców a także konsumentów pieczarek w kraju i za granicą.