Szanowni Klienci,

Z żalem informujemy, że po 21 latach Pan Michał Kominiak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, odchodzi z zespołu Greenyard Mycoculture Poland. Dziękując za wszystkie lata owocnej współpracy życzymy mu wielu sukcesów w dalszym życiu zawodowym i prywatnym.
Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że obsługa Klienta będzie nadal prowadzona na najwyższym poziomie, z dbałością o Państwa zadowolenie.
Obsługę terenową i doradztwo uprawowe będą nadal koordynować i zapewniać Panowie Daniel Miłosz  oraz Sławomir Ogórek. W razie potrzeby zapewnimy również wsparcie zewnętrznych ekspertów współpracujących z firmą.
Obsługę zamówień, wysyłek oraz bieżących kontaktów zapewniać będzie nadal Biuro Obsługi Klienta z dwoma Paniami dostępnymi przez cały dzień roboczy telefonicznie i mailowo: Marzeną Włodarczyk w zakładzie w Karszewie oraz Pauliną Majką w zakładzie w Woli Makowskiej. Będą one również przyjmować Państwa uwagi co do produktu, dostaw, problemów uprawowych i innych zagadnień istotnych dla Państwa do analizy, reakcji i wsparcia Państwa ze strony doradców terenowych i zespołu produkcji. Koordynację pracy BOK i zespołu terenowego oraz kontakt z produkcją będzie zapewniał Pan Krystian Witczak.
Nasi doradcy oraz zespół sprzedaży w zakładach, w szczególności obsługujący wysyłki jest nadal dla Państwa dostępny na dotychczasowych zasadach – kontaktów bezpośrednich w czasie wizyt w pieczarkarniach czy Państwa w naszych zakładach, telefonicznie i mailowo.

Prezes Zarządu – Rafał Nawrocki jest również do Państwa dyspozycji w sprawach, które Państwo uznają za istotne i wymagające zaangażowania kierownictwa firmy.  Będziemy wdzięczni za przyjęcie w Państwa zakładach przy okazji wizyt naszych doradców w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Zarząd Greenyard Mycoculture Poland S.A.

Lista kontaktów:
Rafał Nawrocki – rnawrocki@greenyardmycoculture.com, kom. +48 609 919 170
Daniel Miłosz – dmilosz@greenyardmycoulture.com, kom. +48 510 258 130
Krystian Witczak – kwitczak@greenyardmycoculture.com, kom. +48 695 806 314
Sławomir Ogórek – sogorek@greenyardmycoculture.com, kom. +48 515 233 281
Marzena Włodarczyk – mwlodarczyk@greenyardmycoculture.com, kom. +48 667 848 400
Paulina Majka – pmajka@greenyardmycoculture.com, kom. +48 667 017 222