GREENYARD MYCOCULTURE POLAND

jest producentem najnowocześniejszego podłoża do uprawy pieczarek fazy III – podłoża przerośniętego grzybnią.

Zarząd Spółki GREENYARD MYCOCULTURE POLAND Spółka Akcyjna z siedzibą w Karszewie (Karszew 42, 98-100), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000591343, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 27 kwietnia 2018 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek o następującej treści:

Plan połączenia spółek

Firma

Odbiorcami podłoża fazy III jest elita polskiego i europejskiego pieczarkarstwa. Technologie produkcji samego podłoża należą do najnowocześniejszych w świecie a pieczarki uprawiane na takim podłożu uzyskują najwyższą kategorię jakości, co w konsekwencji pozwala osiągać odpowiednio wysoką cenę.Jest to produkcja intensywna, dająca wysokie, stabilne plony i duże zbiory, stąd też producenci pieczarek korzystający z tej technologii mają większe szanse w konkurencji na rynku krajowym i europejskim. MYKOGEN POLSKA posiada ponad 40-letnią tradycję.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, w tym urządzeń czołowych, światowych producentów pozwoliło stać się Mykogenowi, jednym z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Europie.

Doświadczona, pracująca od początku uruchomienia produkcji w Karszewie (1999r) załoga oraz ściśle przestrzegany reżim technologiczno – sanitarny pozwalają wytwarzać produkt cieszący się dużym uznaniem odbiorców a także konsumentów pieczarek w kraju i za granicą.

Kontakt

GREENYARD MYCOCULTURE POLAND

NIP 527-268-20-51

98-100 Łask, Karszew 42

Infolinia:       43 675 14 40
Skup słomy: 43 675 46 46

poczta (at) greenyardmycoculture.com

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu